Paweł Stec

Kraków, Poland Wedding Photographer
Kraków, Poland Wedding Photographer - Paweł Stec

Paweł Stec

  • Phone :
  • Home Location :
  • Also Serving :

Cześć, jestem Paweł Stec. Urodziłem się w 1985 roku w Stalowej Woli, niedaleko SandomierzaTarnobrzega i Krakowa (na Podkarpaciu ). Już od dzieciństwa zacząłem doceniać piękno otaczającej mnie przyrody. Interesowałem się malarstwem, rzeźbą w drewnie, a fotograficznie odziedziczyłem domową ciemnię po moim ojcu. Od wielu lat pracuję jako fotograf ślubny, ale to nie jest tylko moje zajęcie, a sztuka wyrażania siebie. W swoim materiale fotograficznym zawsze obszernie staram się sfotografować każdy detal, podnieść piękno fotografowanych miejsc i uczynić je wyjątkowym. Gra światła i cienia odgrywa dla mnie bardzo duże znaczenie oraz kreuję własną rzeczywistość dzięki strobingowi. Wasz dzień musi być naprawdę wyjątkowy.

W mojej fotografii ukierunkowuję się na styl reporterski. Uchwycę piękne chwile i emocje, nie ingerując za bardzo w bieg zdarzeń. Bardzo cicho i skutecznie swoimi bezlusterkowcami uchwycę momenty, które są ważne dla każdej Pary Młodej oraz te, które pozwalają się spełniać fotografowi. Z moim wieloletnim doświadczeniem będę zawsze o krok przed Wami. 

Zobaczysz więc napiętą minę Pana Młodego czekającego na przyjście Panny Młodej, łzy szczęścia przyjaciół i rodziny podczas przemówień, kazania lub przysięgi, poklatkowy pierwszy taniec, piękne i czułe zdjęcia o zachodzie słońca, ujmujące zdjęcia z lotu ptaka (dron)… chwile, które zostaną z Wami na wieki.

Contact Paweł Stec