Kuba Kepinski - Fotograf

Poland Wedding Photographer
Poland Wedding Photographer - Kuba Kepinski - Fotograf

Kuba Kepinski - Fotograf

  • Phone :
  • Home Location :
  • Also Serving :
  • Business Address :
  •  

Fotografuję od wielu lat. Zaczynałem od tradycyjnych, czarno-białych kliszy, a współcześnie to fotografia cyfrowa. Specjalizuje się w fotografii reporterskiej w tym fotografia ślubna oraz portrecie. Do swojej pracy podchodzę z pasją ale jednocześnie z profesjonalizmem, dlatego nadrzędnym dla mnie jest uzyskanie najwyższej jakości materiału zdjęciowego, dbając jednocześnie o komfort osób fotografowanych. W zdjęciach, które wykonuję nie chodzi jedynie „ładne obrazki”, a o prawdziwe emocje i historie, bez tanich efektów i sztuczności.

A prywatnie jestem trzydziestolatkiem mieszkającym w Poznaniu spełniającym się nie tylko zawodowo, ale i rodzinnie. Mam sporo zainteresowań, którym staram się poświęcać szczątki wolnego czasu tj. triathlon, podróże po świecie czy uwielbiany Garbus ’73. Jestem otwartym i pozytywnie nastawionym człowiekiem.

Testimonials

Kuba Kepinski, Poland

Fotograf magik. Mega zdolny. Przesympatyczny. Aż ma się ochotę robić sesje co tydzień! Widać, że nie kupił aparatu na promocji w Tesco. Miód, cud i orzeszki! Blichtr i splendor. A tak poważnie (bo ta opinia ma się do czegoś nadać): jesteśmy zachwyceni Kubą i Jego zdolnościami. Dziękujemy!

Jeśli ktoś z naszych Znajomych kiedykolwiek będzie szukał Pana Foto to bez wahania Ciebie polecimy. Skrócenie dystansu poprzez przejście „na ty”, omówienie naszych oczekiwań/Twoich możliwości spowodowało, że czuliśmy się przy Tobie swobodnie. Zarówno przed ceremonią, podczas ceremonii i na sesji zdjęciowej. Mieliśmy pewność, że zdjęcia spełnią nasze oczekiwania. Twoje poczucie humoru i komentarze pozwalały na naturalne zachowanie (przecież nawet fotomodelki fotoszopują, więc i na nas znajdziesz sposób) ;). Zdjęcia są przecudowne i oddają w 100% nasze charaktery.

Contact Kuba Kepinski - Fotograf