AbridePhoto - Ludvík Danek

Czech Republic Wedding Photographer
Czech Republic Wedding Photographer - AbridePhoto - Ludvík Danek

AbridePhoto - Ludvík Danek

  • Phone :
  • Home Location :
  • Also Serving :

Wedding photographer Ludvik Danek & Ludwig Dalen

Testimonials

Ludvik Danek, Czech Republic

Hallo Ludwig

Du hast uns mit deinem können & sorgfälltiger Arbeit eine grosse Freude bereitet! Absolut über unseren Erwartungen, richtig sprachlos! Einfach nur Wow! Dafür danken wir dir sehr! Bei diesen schönen Fotos, bleibt bei uns kein Auge trocken...Es ist dir gelungen, uns beim durchsehen der Fotos, wieder hineinzufühlen!

Einfach nur wunderbar! DANKE DANKE DANKE! Mach weiter so! deine Fotos "bewegen" in jeder Hinsicht!

Sabrina & Jonas - Wedding in Spiez, Switzerland.

Ludvik Danek, Czech Republic

Největší díky za tu spoustu krásných fotek, kterými jsi zvěčnil jeden z našich nejkrásnějších dní ve společném životě. Na fotky jsme se moc těšily a předčily veškerá naše očekávání. Nadšení jsme z tebe a tvé tvorby nebyly jen my, ale také všichni svatebčané, kteří šli z tvé práce do kolen. Myslíme si, že jsme si lepšího a sympatičtějšího fotografa vybrat nemohly. Jsi jedinečný a originální, toho si na tobě nesmírně vážíme. Jsme šťastní, že jsi náš velký den strávil s námi zrovna ty.

Dana & David  Wedding in Czech Republic

 

 

Ludvik Danek, Czech Republic

Die Fotos sind einfach wundervoll!! Wir sind sehr happy dass wir dich ausgewählt haben!

Giulia & Taki - Wedding in Interlaken, Switzerland.

 

 

Ludvik Danek, Czech Republic

We would like to thank you for capturing our special day so beautifully.The wedding video was truly amazing and a lovely addition, already pulling the heart strings of many and allowing us to treasure the beautifully captured moments for many years to come.  We truly appreciate your talent and professionalism, you made it breeze.Thank you very much..

Sharka & Ben, Zurich Switzerland.

Ludvik Danek, Czech Republic

"We are really happy with the work of our photographer. He is a trusted and very professional person. The photos taken are beautiful, all our friends are impressed by this shooting. We recommend it to all those who wish to immortalize the best day of their lives. Thanks again Ludwig "

Ah-Ling jess & Kendy, France.

 

 

Ludvik Danek, Czech Republic

Muchas gracias por compartir con nosotros este día tan especial y hacer de el un recuerdo inolvidable con unas preciosas fotos que muestran lo gran profesional que eres !!

Misha & David, Spain Barcelona .

Ludvik Danek, Czech Republic

Děkujeme za náš krásný a příjemný svatební den ve kterém vzešlo mnoho tvých úžasných fotek, které budou naší památkou na celý život. Přejeme mnoho pracovních úspěchů a věříme, že každý klient si ponese nezapomenutelné zážitky s tebou tak jako my. Úžasný a profesionální fotograf, dokonalá tvorba, už teď se těšíme na další spolupráci z tebou. Ještě jednou moc děkujeme a všem doporučujeme.

Mirka & Tony. Wedding in Czech Republic

Contact AbridePhoto - Ludvík Danek