AbridePhoto - Wedding Photography

Bern, Switzerland Wedding Photographer
Bern, Switzerland Wedding Photographer - AbridePhoto - Wedding Photography

AbridePhoto - Wedding Photography

  • Phone :
  • Home Location :
  • Also Serving :

I started in the field of landscape photography, where my photos were awarded numerous international prizes. Then I also did some portrait and family photos. But I realized that I don´t enjoy the work in the studio much because it’s less creative. I miss the action. I have to be among people and like to feel like a photojournalist. In mastering challenges, I experience fulfillment.I  love working as a wedding photographer and it gives me satisfaction. And that helps me to make seemingly impossible things possible.

Testimonials

Ludvík Daněk, Bern, Switzerland

Pan fotograf Ludvík a jeho syn Štěpán nám fotili náš svatební den. Už na první pohled jsou to sympaťáci, kteří ne že jen udělají při práci kopec srandy, ale hlavně úžasně fotí. Jsme úplně nadšeni. Ví odkud fotit, co fotit, v jakých pózách a dokážou poradit. Díky nim máme nádherné vzpomínky v podobě dokonalých fotek, takže se můžeme vracet k našemu svatebnímu dni znova a znova. Ve skrytu duše doufáme, že se s nimi ještě někdy setkáme. Na 1000% doporučujeme všem, kteří chtějí kvalitní a krásné fotky! Navíc vše zpečetili doručením fotek v luxusní krabičce.
Moc Vám za všechno děkujeme a přejeme Vám, aby se Vám i nadále dařilo a byli jste šťastní. 

S pozdravem
Novomanželé Halovi - Wedding in Czech Republic

Ludvík Daněk, Bern, Switzerland

Ludvíka, našeho svatebního fotografa, doporučujeme všemi deseti. Všichni nám fotografie chválí. Nemáme co vytknout. Nejen, že je to velký sympaťák, ale i zkušený profesionál. Z naší svatby máme překrásné fotografie, ze kterých čiší emoce, je v nich zaznamenán každý okamžik, každý detail a díky nim si můžeme ten náš velký den znovu prožít. Přesně ví, odkud fotit, aby to vypadalo skvěle. Fotografie nám poslal v luxusní krabičce, dělané na míru. Všechno včas dodal, zjistil, vyřídil. Snažil se udělat vše tak, abychom byli spokojeni. A to také jsme! Mnohokrát 

děkujeme V&A Panochovi - Wedding in Czech Republic

Ludvík Daněk, Bern, Switzerland


Chtěli bychom vyjádřit velké poděkování Ludvíkovi za nádherné svatební fotografie, které nám budou denně připomínat den, kdy jsme spojili své životy v jeden. Hned při předsvatebním focení jsme se ujistili v tom, že jsme si vybrali pro zachycení svého dne fotografa s velkým F. Ludvík je fotograf, který srší originálními nápady, a i když jsme si mysleli, že je fotografování téměř vždy postaveno na uměle vytvořených pózách, na jeho fotografiích vše vypadá naprosto přirozeně a zachyceno jakoby náhodou. A to je asi největší předností každého fotografa, který vyniká ve své profesi. Na Ludvíka jsme narazili úplnou náhodou a oba jsme neuvěřitelně rádi, že tomu tak bylo. Vřelé díky.

Tereza a Adam - Wedding in Czech Republic

Ludvík Daněk, Bern, Switzerland

S panem fotografem Ludvíkem jsme byli velmi spokojeni. Komunikace před svatbou byla bezproblémová a ještě než jsme se setkali na předsvatební schůzce, jsme se na spolupráci těšili. Na předsvatební schůzce jsem se seznámili, domluvili se, jakou máme představu o svatebním dnu a zároveň dostali dobré tipy a rady k průběhu fotografování. Zároveň jsme si během předsvatebního focení vyzkoušeli, jak asi vše bude probíhat. S panem Ludvíkem a jeho synem jsme si fotografování velmi užili. Díky jejich příjemnému přístupu a ochotě byla po celou dobu atmosféra velmi příjemná a uvolněná a to i když nám během venkovního obřadu pršelo. Z fotografií, které jsme po svatbě obdrželi, jsme byli opravdu velmi nadšení. Nádherná práce a i jejich dodání!Ještě jednou moc děkujeme a doporučujeme pana Ludvíka jako fotografa pro Váš den!

Dagmar & Jiří - Wedding in Czech Republic

Ludvík Daněk, Bern, Switzerland

Muchas gracias por compartir con nosotros este día tan especial y hacer de el un recuerdo inolvidable con unas preciosas fotos que muestran lo gran profesional que eres !!

Misha & David, Spain Barcelona .

Ludvík Daněk, Bern, Switzerland

"We are really happy with the work of our photographer. He is a trusted and very professional person. The photos taken are beautiful, all our friends are impressed by this shooting. We recommend it to all those who wish to immortalize the best day of their lives. Thanks again Ludwig "

Ah-Ling jess & Kendy, France.

 

 

Ludvík Daněk, Bern, Switzerland

Hallo Ludwig

Du hast uns mit deinem können & sorgfälltiger Arbeit eine grosse Freude bereitet! Absolut über unseren Erwartungen, richtig sprachlos! Einfach nur Wow! Dafür danken wir dir sehr! Bei diesen schönen Fotos, bleibt bei uns kein Auge trocken...Es ist dir gelungen, uns beim durchsehen der Fotos, wieder hineinzufühlen!

Einfach nur wunderbar! DANKE DANKE DANKE! Mach weiter so! deine Fotos "bewegen" in jeder Hinsicht!

Sabrina & Jonas - Wedding in Spiez, Switzerland.

Ludvík Daněk, Bern, Switzerland

Děkujeme za náš krásný a příjemný svatební den ve kterém vzešlo mnoho tvých úžasných fotek, které budou naší památkou na celý život. Přejeme mnoho pracovních úspěchů a věříme, že každý klient si ponese nezapomenutelné zážitky s tebou tak jako my. Úžasný a profesionální fotograf, dokonalá tvorba, už teď se těšíme na další spolupráci z tebou. Ještě jednou moc děkujeme a všem doporučujeme.

Mirka & Tony. Wedding in Czech Republic

Ludvík Daněk, Bern, Switzerland

Největší díky za tu spoustu krásných fotek, kterými jsi zvěčnil jeden z našich nejkrásnějších dní ve společném životě. Na fotky jsme se moc těšily a předčily veškerá naše očekávání. Nadšení jsme z tebe a tvé tvorby nebyly jen my, ale také všichni svatebčané, kteří šli z tvé práce do kolen. Myslíme si, že jsme si lepšího a sympatičtějšího fotografa vybrat nemohly. Jsi jedinečný a originální, toho si na tobě nesmírně vážíme. Jsme šťastní, že jsi náš velký den strávil s námi zrovna ty.

Dana & David  Wedding in Czech Republic

 

 

Ludvík Daněk, Bern, Switzerland

We would like to thank you for capturing our special day so beautifully.The wedding video was truly amazing and a lovely addition, already pulling the heart strings of many and allowing us to treasure the beautifully captured moments for many years to come.  We truly appreciate your talent and professionalism, you made it breeze.Thank you very much..

Sharka & Ben, Zurich Switzerland.

Ludvík Daněk, Bern, Switzerland

Die Fotos sind einfach wundervoll!! Wir sind sehr happy dass wir dich ausgewählt haben!

Giulia & Taki - Wedding in Interlaken, Switzerland.

 

 

Contact AbridePhoto - Wedding Photography