AbridePhoto - Ludvík Daněk

Česká republika Wedding Photographer
Česká republika Wedding Photographer - AbridePhoto - Ludvík Daněk

AbridePhoto - Ludvík Daněk

  • Phone :
  • Home Location :
  • Also Serving :

I started in the field of landscape photography, where my photos were awarded numerous international prizes. Then I also did some portrait and family photos. But I realized that I don´t enjoy the work in the studio much because it’s less creative. I miss the action. I have to be among people and like to feel like a photojournalist. In mastering challenges, I experience fulfillment.I  love working as a wedding photographer and it gives me satisfaction. And that helps me to make seemingly impossible things possible.

Testimonials

Ludvík Daněk, Česká republika

S panem fotografem Ludvíkem jsme byli velmi spokojeni. Komunikace před svatbou byla bezproblémová a ještě než jsme se setkali na předsvatební schůzce, jsme se na spolupráci těšili. Na předsvatební schůzce jsem se seznámili, domluvili se, jakou máme představu o svatebním dnu a zároveň dostali dobré tipy a rady k průběhu fotografování. Zároveň jsme si během předsvatebního focení vyzkoušeli, jak asi vše bude probíhat. S panem Ludvíkem a jeho synem jsme si fotografování velmi užili. Díky jejich příjemnému přístupu a ochotě byla po celou dobu atmosféra velmi příjemná a uvolněná a to i když nám během venkovního obřadu pršelo. Z fotografií, které jsme po svatbě obdrželi, jsme byli opravdu velmi nadšení. Nádherná práce a i jejich dodání!Ještě jednou moc děkujeme a doporučujeme pana Ludvíka jako fotografa pro Váš den!

Dagmar & Jiří - Wedding in Czech Republic

Ludvík Daněk, Česká republika

Die Fotos sind einfach wundervoll!! Wir sind sehr happy dass wir dich ausgewählt haben!

Giulia & Taki - Wedding in Interlaken, Switzerland.

 

 

Ludvík Daněk, Česká republika

Muchas gracias por compartir con nosotros este día tan especial y hacer de el un recuerdo inolvidable con unas preciosas fotos que muestran lo gran profesional que eres !!

Misha & David, Spain Barcelona .

Ludvík Daněk, Česká republika

"We are really happy with the work of our photographer. He is a trusted and very professional person. The photos taken are beautiful, all our friends are impressed by this shooting. We recommend it to all those who wish to immortalize the best day of their lives. Thanks again Ludwig "

Ah-Ling jess & Kendy, France.

 

 

Ludvík Daněk, Česká republika

Hallo Ludwig

Du hast uns mit deinem können & sorgfälltiger Arbeit eine grosse Freude bereitet! Absolut über unseren Erwartungen, richtig sprachlos! Einfach nur Wow! Dafür danken wir dir sehr! Bei diesen schönen Fotos, bleibt bei uns kein Auge trocken...Es ist dir gelungen, uns beim durchsehen der Fotos, wieder hineinzufühlen!

Einfach nur wunderbar! DANKE DANKE DANKE! Mach weiter so! deine Fotos "bewegen" in jeder Hinsicht!

Sabrina & Jonas - Wedding in Spiez, Switzerland.

Ludvík Daněk, Česká republika

Děkujeme za náš krásný a příjemný svatební den ve kterém vzešlo mnoho tvých úžasných fotek, které budou naší památkou na celý život. Přejeme mnoho pracovních úspěchů a věříme, že každý klient si ponese nezapomenutelné zážitky s tebou tak jako my. Úžasný a profesionální fotograf, dokonalá tvorba, už teď se těšíme na další spolupráci z tebou. Ještě jednou moc děkujeme a všem doporučujeme.

Mirka & Tony. Wedding in Czech Republic

Ludvík Daněk, Česká republika

Největší díky za tu spoustu krásných fotek, kterými jsi zvěčnil jeden z našich nejkrásnějších dní ve společném životě. Na fotky jsme se moc těšily a předčily veškerá naše očekávání. Nadšení jsme z tebe a tvé tvorby nebyly jen my, ale také všichni svatebčané, kteří šli z tvé práce do kolen. Myslíme si, že jsme si lepšího a sympatičtějšího fotografa vybrat nemohly. Jsi jedinečný a originální, toho si na tobě nesmírně vážíme. Jsme šťastní, že jsi náš velký den strávil s námi zrovna ty.

Dana & David  Wedding in Czech Republic

 

 

Ludvík Daněk, Česká republika

We would like to thank you for capturing our special day so beautifully.The wedding video was truly amazing and a lovely addition, already pulling the heart strings of many and allowing us to treasure the beautifully captured moments for many years to come.  We truly appreciate your talent and professionalism, you made it breeze.Thank you very much..

Sharka & Ben, Zurich Switzerland.

Contact AbridePhoto - Ludvík Daněk